Yhteystiedot

TAIn kv-tiimiin kuuluvat koulutalojen kv-vastuuopettajat, TAIn kv-koordinaattori sekä sivistystoimialan kv-päällikkö ja kv-suunnittelija.

Koulutalojen kansainvälisten asioiden vastuuopettajat

Aninkainen

Sari Keskitalo
sari.keskitalo@turku.fi
+35840 183 4474

Juhannuskukkula

Johanna Kulmala
johanna.kulmala@turku.fi
+35840 585 2086

Lemminkäisenkatu

Pia Ruoho
pia.ruoho@turku.fi
+35850 593 4954

Peltola ja Kuormakatu

Mikko Soukkanen
mikko.soukkanen@turku.fi
+35840 172 8974

Ruiskadun kampus

Eija Laine (Liiketalous, Handel och data)
eija.laine@turku.fi
+35840 741 9336

Jaana Schneider
jaana.schneider@turku.fi
+35840 680 4741

TAIn kansainvälisten asioiden koordinaattori

Maria Hokkanen
maria.hokkanen@turku.fi
+35840 358 6130

Kv-koordinaattori valmentaa kaikki vaihtoon lähtijät ja etsii ulkomaan työpaikat TAIn yhteistyökumppanien avulla.

Kansainvälisten asioiden päällikkö, Sivistystoimiala

Helena Mikkola
helena.mikkola@turku.fi
+35850 518 5815

Kansainvälisten asioiden suunnittelija, Sivistystoimiala

Laura Vahtera
laura.vahtera@turku.fi
+35840 685 6882